Kopia blog oslonyzewnetrzne.pl (3)

Rolety zewnętrzne z najnowszym napędem SOMFY S&SO RS100 io

Tryb cichej pracy, ochrona przed uszkodzeniem i dodatkowe funkcjonalności ułatwiające codzienne użytkowanie rolety zewnętrznej – to tylko niektóre z zalet najnowszego napędu S&SO RS100 io od Somfy. Ostatnia propozycja producenta to gwarancja połączenia najwyższego komfortu użytkowania z nowoczesnymi technologiami. Dziś prezentujemy 3 główne powody, dla których warto zdecydować się na ten napęd od Somfy.

Komfort użytkowania

To, co pozytywnie zaskakuje przy pierwszym zetknięciu z nowym napędem od Somfy, to jego wyjątkowo cicha praca. Tryb dyskretny zapewnia delikatny start i zatrzymanie się rolety, co minimalizuje ewentualny hałas. Komfort akustyczny zawdzięcza się również wolniejszemu działaniu rolety, które dodatkowo przekłada się na mniejsze zużycie energii i tym samym obniżenie rachunków za prąd.

Jeśli potrzebujemy jednak w szybki sposób zasłonić lub odsłonić roletę, wystarczy skorzystać z trybu standardowego, który pozwala sterować osłoną w tradycyjny sposób.

Napęd umożliwia także zapisanie ulubionej pozycji rolety “my”, którą w dowolnym momencie będzie można w szybki sposób ustawić jednym kliknięciem.

Ochrona przed uszkodzeniami

Najnowszy napęd od Somfy zaprojektowany został tak, by jak najskuteczniej niwelować ewentualność uszkodzenia. Sam producent udziela na produkt aż 7 lat gwarancji i zapewnia, że silnik jest w stanie wydłużyć okres eksploatacji rolety nawet do 15 lat.

Napęd posiada zaprogramowaną funkcję detekcji przeszkód i oblodzenia, co zapobiega uszkodzeniu rolet w wyniku przymarznięcia czy zetknięcia z napotkanym przedmiotem.

Bezpieczeństwo

Technologia io-homecontrol podnosi poziom bezpieczeństwa. Możliwość otrzymania w dowolnym momencie informacji zwrotnej o pozycji rolety i opcja zmiany tej pozycji, daje użytkownikowi pełną kontrolę nad osłonami. Dzięki temu za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie jesteśmy w stanie zasłonić rolety i tym samym zmniejszyć ryzyko włamania.

Tags: No tags

Comments are closed.