Rolety zewnętrzne – NOWOŚCI!

Rolety zewnętrzne to typ osłon, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Skuteczna ochrona przed nadmiernym promieniowaniem i nagrzewaniem pomieszczeń, izolacja akustyczna czy prywatność, którą zapewniają to atuty, które wskazuje wielu użytkowników rolet. Czym mogą jeszcze zaskoczyć? Poznaj nowości od Akant i dowiedz się, dlaczego warto się na nie zdecydować.

zdjęcie blog

Pergola premium, a pawilon z marketu budowlanego

Dzisiejszy wpis jest odpowiedzią na Wasze liczne pytania dotyczące różnicy pomiędzy pergolami oferowanymi przez Akant, a tymi dostępnymi w marketach budowlanych. Po głębszej analizie można je uznać za dwa zupełnie różne produkty, ale wielu naszych Klientów uważa je za podobne, dlatego przygotowaliśmy zestawienie porównujące cechy osłon z obu źródeł. Sprawdźcie czym się różnią.

Kopia blog oslonyzewnetrzne.pl

Rozbuduj pergolę

Pergola to jedna z ulubionych osłon tarasowych naszych Klientów. Wszystko za sprawą nowoczesnego designu, bogatej funkcjonalności i możliwości dopasowania. To właśnie te cechy sprawiają, że pergolę można idealnie dostosować do swojego stylu życia czy wypoczywania. Oto elementy, w które opcjonalnie możesz doposażyć swoją pergolę.

Kopia blog oslonyzewnetrzne.pl (3)

Rolety zewnętrzne z najnowszym napędem SOMFY S&SO RS100 io

Tryb cichej pracy, ochrona przed uszkodzeniem i dodatkowe funkcjonalności ułatwiające codzienne użytkowanie rolety zewnętrznej – to tylko niektóre z zalet najnowszego napędu S&SO RS100 io od Somfy. Ostatnia propozycja producenta to gwarancja połączenia najwyższego komfortu użytkowania z nowoczesnymi technologiami. Dziś prezentujemy 3 główne powody, dla których warto zdecydować się na ten napęd od Somfy.

łódź

Oszczędzaj ze screenami, czyli 3 właściwości screena, które pozwolą Ci zaoszczędzić

Czasy, kiedy osłona zewnętrzna pełniła jedynie funkcję odgradzającą od wzroku przechodniów już dawno minęły. Współczesne rozwiązania są o wiele bardziej funkcjonalne. Doskonałym przykładem jest screen przeciwsłoneczny, który oprócz tradycyjnego osłaniania od tego, co na zewnątrz, może przyczynić się także do obniżenia kosztów eksploatacyjnych. W jaki sposób? Oto trzy cechy screena, które pozwolą zaoszczędzić.